Svante Skogh, matgrupp gustaviansk stil 7 dlr
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANTE SKOGH, bord, gustaviansk stil, bemålad björk, etikettmärkt "Design Svante Skogh Sweden" höjd ca 74,5, 140x 96, 2 iläggsskivor á 50 cm
Repor och ytslitage på bordsskiva samt smärre stötmärken kring ben
625905
2019-03-20