Svante Skogh, matgrupp gustaviansk stil 7 dlr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANTE SKOGH, bord, gustaviansk stil, bemålad björk, etikettmärkt "Design Svante Skogh Sweden" höjd ca 74,5, 140x 96, 2 iläggsskivor á 50 cm

Repor och ytslitage på bordsskiva samt smärre stötmärken kring ben

625905

2019-03-20