Kalle Anka 1950-60 tal

Kalle Anka 1950-60 tal
Kalle Anka 1950-60 tal
Kalle Anka 1950-60 tal
Kalle Anka 1950-60 tal
Kalle Anka 1950-60 tal
Kalle Anka 1950-60 tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLE ANKA & C:O, serier, 8 inbundna böcker med serier 1951-1960, varav en delvis med Walt Disneys serier

Diverse slitage, skador, nummer kan saknas, ej kontrollerade

625916

2019-03-22