Erik Tidstrand bordslampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK TIDSTRAND, bordslampa, Nordiska Kompaniet 1940-tal, förkromad metall, orangeröd lackering, justerbar, höjd ca 26,5 cm
Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Åldersrelaterat slitage, märken
625923
2019-03-20