Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad ram, dekor i pastellage, ca 145x68 cm

ram samt krön med skador, sprickor, bortfall av pastellage

625938

2019-03-26