Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

9 800 SEK

7 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Gotland", signerad Oskar Bergman, daterad 1924, ca 34,5x49 cm

625942

2019-03-20