Anders Zorn
Vollendet
2019-03-21
625945
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, signerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm
LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Gulnad