Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Dalarö", 1915, signerad Zorn, etsning, 15,8x11,9 cm

Fläck i marginalen, gulnad

625947

2019-03-21