Värja för infanteriofficer
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄRJA, svensk, omkring 1800, för infanteriofficer, mässingsfäste, klinga med etsad och förgylld dekor av trofégrupp samt nordstjärnan, längd ca 106 cm
Slitage och hack, lös kavellindning
625949
2019-05-26