Värja för infanteriofficer

Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄRJA, svensk, omkring 1800, för infanteriofficer, mässingsfäste, klinga med etsad och förgylld dekor av trofégrupp samt nordstjärnan, längd ca 106 cm

Slitage och hack, lös kavellindning

625949

2019-05-26