Sven Lidberg olja på pannå

Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009), "Pimpelfiske", signerad Sven Lidberg, olja på pannå ca 46x39 cm

625955

2019-03-20