Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): "Söder utsikt mot Gamla stan", signerad, numrerad och daterad Sven Olov Ehrén -76, färglitografi, 151/360, bildmått 40x55 cm

Något gulnad

625961

2019-03-20