Annika Ekdahl collage
Valmis
2019-03-21
625969
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ANNIKA EKDAHL (född 1955): "Hennes sex ansikten", signerad Annika Ekdahl, daterad -86, textilcollage, ca 68x91 cm