Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vindruvor i skål med vas, signerad v Schantz -89, EA lll/XV, färglitografi, bildstorlek ca 69 x 49 cm.
625983
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här