Vägglampett / äggrelief brons

Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons
Vägglampett / äggrelief brons

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETT / VÄGGRELIEF, brons , 1940-tal, mytolgogisk scen 30x22 cm.28,5 cm
S

Bruksslitage, några mindre repor

625984

2019-03-20