Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets början, allmoge, 2-delat, överdel med vitrin, inredning med hyllplan och skedhylla, delvis originalglas, nederdelens skåpsdörrar med målad dekor på insidan, höjd ca 203, 95x58 cm

Nyckel finns

Senare bemålat

625992

2019-03-20