Snedklaffssekretär
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, alm, 4 lådor, snedklaff med bakomliggande lådsektioner och arbetsyta, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 103, 111x50 cm, nyckel finns
Slitage, renoverad, sprickor, lagningar
626003
2019-03-21