Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, alm, 4 lådor, snedklaff med bakomliggande lådsektioner och arbetsyta, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 103, 111x50 cm, nyckel finns

Slitage, renoverad, sprickor, lagningar

626003

2019-03-21