Salongsgrupp
2019-03-21
626008
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets första hälft, bok, skuren dekor, blå kläddsel, soffan längd 135, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, tyg med fläckar