Omega klockboxar 4 st

Omega klockboxar 4 st
Omega klockboxar 4 st
Omega klockboxar 4 st
Omega klockboxar 4 st
Omega klockboxar 4 st
Omega klockboxar 4 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, boxar, 2+2, 1900-tal, för damklockor, längd 10 resp 21 cm

Slitage

626032

2019-04-01