Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER SEDGLEY (England, född 1930): Komposition, signerad och daterad Peter Sedgley 1996, numrerad 134/150, färglitografi, dagermått ca 36x56 cm
626042
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här