Peter Sedgley färglitografi

Peter Sedgley färglitografi
Peter Sedgley färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER SEDGLEY (England, född 1930): Komposition, signerad och daterad Peter Sedgley 1996, numrerad 134/150, färglitografi, dagermått ca 36x56 cm

626042

2019-03-31