Inger Ekdahl oljemålning

Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

INGER EKDAHL (född 1922): Geometrisk komposition, a tergo signerad Ingrid Ekdahl, olja på duk, ca 40x33 cm

626047

2019-03-31