Byrå
2019-03-21
626048
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, grönlackerad, beslag i mässing, möjligen Nordiska Kompaniet, höjd ca 70, 107x46,5 cm
Bruksslitage, märken, senare bemålning