Karmstol sengustaviansk taburett

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, sengustaviansk, bemålad, förgylld dekor, sitthöjd 40 cm, TABURETT, 1900-tal, sengustaviansk stil, sitthöjd 44 cm

Karmstolen senare bemålad, renoverad

626053

2019-03-20