Ib Kofoed-Larsen för OPE

Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE
Ib Kofoed-Larsen för OPE

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOFFA , FÅTÖLJER, 1 par, "Kandidaten", Ib Kofoed-Larsen för OPE, tyg klädsel, 1960-tal, soffans längd ca. 192, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage.

626054

2019-03-21