Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): "Längtan - Storspov i kvällssol", signerad Lars Jonsson, numrerad 60/450, färglitografi, bildmått 40x60 cm

Ej examinerad ur ramen

626064

2019-03-21