Slas litografi

Slas litografi
Slas litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Motiv över Skeppsholmen och Af Chapman - Stockholm, signerad, färglitografi, ca 47x60 cm

Något vågigt blad

626066

2019-03-21