Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, ´´Ax-stol´´, karmstol, 1900-talets andra hälft, modellen formgiven 1947, Fritz Hansen, sitthöjd ca 40 cm
slitage
626075
2019-03-26