Hvidt & Mølgaard Nielsen Ax-stol

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, ´´Ax-stol´´, karmstol, 1900-talets andra hälft, modellen formgiven 1947, Fritz Hansen, sitthöjd ca 40 cm

slitage

626075

2019-03-26