Picasso reproduktion efter teckning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), reproduktion efter teckning: Don Quijote, signerad och daterad i trycket 10.8.55, bladstorlek ca 44x29 cm

Ej examinerad ur ramen

626078

2019-03-21