Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), reproduktion efter teckning: Don Quijote, signerad och daterad i trycket 10.8.55, bladstorlek ca 44x29 cm
Ej examinerad ur ramen
626078
2019-03-21