Helena Tynell vas

Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas
Helena Tynell vas

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

800 SEK

HELENA TYNELL, vas/ljuslykta, klart och rökfärgat kristallglas, Riihimäen lasi, Finland, etikettmärkt och gravyrsignerad, höjd 15 cm, bredd 14 cm

Repor

626108

2019-03-26