Åke Holm figur Moses

Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses
Åke Holm figur Moses

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅKE HOLM, "Moses med kopparormen" skulptur, Höganäs, glaserat stengods, signerad Åke Holm, höjd ca 41 cm

flertalet nagg nedtill

626112

2019-03-26