Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, med vitrindörr, 1800-talet slut, nyrenässans, invändigt med hyllor, fanerat med valnöt, svärtade detaljer, höjd ca 207, 95x52 cm, nyckel finns

Slitage, skador, del av draghandrag medföljer

626130

2019-03-20