Lars Olsson litografier

Lars Olsson litografier
Lars Olsson litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS OLSSON (Samtida): (4) Båtritningar föreställande bl.a Gideon Ericsson "Ess-Ungen" och CG Pettersson "Motorkryssare för Löjtnant J. A. Ericsson", samtliga signerade och daterade Lars Olsson -04, färglitografier, bildmått ca 28x38 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"

Ej examinerade ur ramarna

626146

2019-04-07