Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAEGER, reseur, 1900-talets första hälft, manuell, 8 dagar gångreserv, alarm, i läderetui, höjd uppfälld 8 cm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
626148
2019-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här