Jaeger reseur

Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAEGER, reseur, 1900-talets första hälft, manuell, 8 dagar gångreserv, alarm, i läderetui, höjd uppfälld 8 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

626148

2019-04-01