Alf Olsson akvarell

Alf Olsson akvarell
Alf Olsson akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925): "Moln över slätten", signerad och daterad Alf Olsson 00, akvarell och collage, ca 37x89 cm

626160

2019-03-20