Alfred Hutty etsning

Alfred Hutty etsning
Alfred Hutty etsning
Alfred Hutty etsning
Alfred Hutty etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ALFRED HUTTY (USA, 1877-1954): Landskap, signerad Alfred Hutty, etsning, bladstorlek ca 29x19,5 cm

Oramad i passepartout

626161

2019-03-30