Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Hos tandläkaren, signerad M. Pyk, olja på pannå, ca 46x55 cm

Mindre senare färgfläck

626162

2019-03-20