Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Åtta runt bordet", färglitografi signerad och numrerad 260/275, bladmått ca 75x106 cm

626176

2019-03-20