Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 00126, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm
626179
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här