Hundertwasser färgserigrafi

Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 00126, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm

626179

2019-03-20