Oidentifierad Konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), religiös scen, olja på duk, 43x71 cm

Färgsläpp, slitage

626188

2019-03-20