Olle Hjortzberg akvareller
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): (2), stilleben samt figuralt motiv, signerade Olle Hjortzberg, akvarell, 21x15 resp 19x13 cm
Kuntoraportti
626189
Päivämäärä:
2019-03-20