Olle Hjortzberg akvareller

Olle Hjortzberg akvareller
Olle Hjortzberg akvareller
Olle Hjortzberg akvareller
Olle Hjortzberg akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): (2), stilleben samt figuralt motiv, signerade Olle Hjortzberg, akvarell, 21x15 resp 19x13 cm

Kuntoraportti

626189

Päivämäärä:

2019-03-20