Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, lergods, Kina, Song (960-1279), grön glasyr, dekor i relief av blommor, diameter ca 16 cm
PROVENIENS: Gustaf Hilleström collection
Spricka, slitage
626193
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här