Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Hamnmotiv, signerad och daterad -87, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 49x54 cm

626203

2019-03-20