Gio Ponti

Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti
Gio Ponti

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

GIO PONTI, "Leggera", stolar 4 st, sannolikt 1970-/80-tal, tillverkade av Cassina, Italien, modellnummer 646, svartlackerat trä, nya sitsar i rotting, höjd 81 cm, sitthöjd 44 cm

Slitage, färgbortfall, nya sitsar av rotting

626213

2019-04-10