Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, ´´Riksdagen´´, karmstolar, 4 st, Gärsnäs, stomme i bok, stoppad klädsel i grå textil och skinn, stämplade undertill, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
626214
2019-03-27