Balja koppar 1800-tal
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BALJA, koppar, 1800-talets slut, oval form, med hänklar, märkt 10 Ltr., fotring i metall, längd ca 42, höjd 17 cm
Kuntoraportti
Slitage, rost, fläckar
626222
Päivämäärä:
2019-03-23