Balja koppar 1800-tal

Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BALJA, koppar, 1800-talets slut, oval form, med hänklar, märkt 10 Ltr., fotring i metall, längd ca 42, höjd 17 cm

Kuntoraportti

Slitage, rost, fläckar

626222

Päivämäärä:

2019-03-23