Gärsnäs karmstolar

Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, ´´Riksdagen´´, karmstolar, 4 st, Gärsnäs, stomme i bok, stoppad klädsel i grå textil och skinn, stämplade undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

626223

2019-03-22