Skulptur Kina
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, trä, Kina, 1900-tal, i form av Buddha, polykromt bemålad, höjd ca 50 cm
Kuntoraportti
Slitage, sprickor, färgbortfall
626230
Päivämäärä:
2019-03-22