Champagne / Vinkylare

Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare
Champagne / Vinkylare

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

CHAMPAGNE /VINKYLARE, 1900-tal, nysilver, med hänklar, delvis godronnerad, höjd ca 26 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

626233

2019-03-21