Lepold Fare olja

Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Septemberljus bland lövmassor", signerad och daterad Fare 1992, olja på duk, dukens mått 126x105 cm

626240

2019-03-21